Novinky

BH

Po úspěšném složení ZZO1 jsme se vrhly na BH. Na doladění přípravy od poslední zkoušky jsme měly cca necelé dva týdny. Zaruška ale opět nezklamala a zkoušku BH, která byla mojí největší obavou bez zaváhání splnila. Na průběh ve Volenicích dohlížel pan rozhodčí Tišl. 
Celý článek

ZZO1

V sobotu 17. října jsme se na staro-novém place ZKO Rožmitálu pod Třemšínem zůčastnily zkoušky z výkonu ZZO1 - poslušnost podle ZVV1 bez střelby. Zaruška podržela mě i moje nervy a zkoušku splnila. Na průběh dohlížel pan rozhodčí Hlaváč. 
Celý článek

Zkouška chovnosti Křenice 10.10.2015

V sobotu jsme se zůčastily zkoušky chovnosti v Křenici.  Zafira předvedla parádní výkon a od rozhodčího M. Auterského dostala známku povahy č. 5.  Lepší výsledek jsme si nemohly přát :)  Chtěla bych poděkovat figurantovi Honzovi Šťasnému, který nás na poslední chvílí na chovnost připravoval.   
Celý článek

Plány na podzim

Mimo chovnosti chceme letos ještě stihnout nějaké zkoušky.  První nás čeká už příští sobotu 17.10.2015 a to ZZO1 - poslušnost dle ZVV1 Pokud vše dopadne dobře máme v plánu ještě BH a nakonec ZM - to je ale taková výzva a nebudeme zatím předbíhat událostem :)
Celý článek

Příprava na zkoušku chovnosti

V současné době se připravujeme na zkoušku chovnosti, která Zafiru čeká 10.10.2015 v Křenici. Posuzovat bude pan Miloslav Auterský. Dokumentace nácviku chovnosti jsou vložena v sekci VIDEO
Celý článek

Plány

V letošním roce 2015 plánujeme složení zkoušek z výkonu dle mezinárodního řádu  i národního zkušebního řádu.  Na podzim tohoto roku plánujeme splnit zkoušku chovnosti a pokud se podaří projít i bonitací.  Krytí plánujeme na jaro/léto 2016. Na výběru nejvhodnějšího krycího psa pracujeme. 
Celý článek